Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się przy pomocy Google Zaloguj się przy pomocy OpenID

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Archiwa Forum Dudziarskiego

Archiwum 2002-2004

Archiwum 2005-2008

Dudziarze w Trojmiescie

• Witam

Nazywam sie Mariusz Klein,i wracam w czerwcu do polski z UK po 5 latach pracy i grania w 19 Regimencie szkockim(arttyleria) w Tidworth pod kierunkiem PM John Taylor i PM John Mac Donald.Nie mam zamiaru zostawiac grania wiec prosil bym o kontakt na FB jezeli jest taka opcja,i istnieje cos w rodzaju P&D w Trojmiescie,bylbym bardzo chetny by poszerzyc szeregi, I jezeli istnieje jakas grupa czy mogl by mi ktos przeslac zestawienia utworow ktore gracie.Dziekuje z gory.
    bqqqaez@vp.pl

Pozdrawiam
    Mariusz Klein
  • kurde... wraca syn marnotrawny i będzie wzmacniał Gdańsk Pipe Band :)))) a może by tak ktoś dobrze wyszkolony wrócił w moje okolice i mnie podszkolił przy okazji... ha?
  • Witam Wszystkich i dziekuje za mile przywitanie...az sie wracac nie chce;)
    Jakie p.chantery sa modne w polsce? bo zanim wroce bede musial zawinac z barakow peto chanterow i wiadro reedow;)

Pozdrawiam Wszystkich
    Nae Bother
    Mariusz
  • > Jakie p.chantery sa modne w polsce?

Grające (:P) Na naszym etapie jesteśmy średnio wybredni, mamy sheperdy i mccallumy mk2. Bierz co masz i czekamy w Trójgrodzie >:D<
  • ja np. mam od zawsze pakistana z superróżanegodrzewa... do ćwiczenia się jakoś nadaje ;)
  • To Panowie ladne ognisko nam sie szykujeX(
  • Drogi Mariuszu- przeszukuje caly internet w poszukiwaniu kobziarza. Kiedy Ty bedziesz w Trojmiescie! ja mieszkam w Irlandii, ale przyjezdzam na slub mojej corki 4 czerewca do Gdanska.Chcialabym bardzo sprawic mojej corce niespodzianke, ktora mialoby byc muzyka na kobzie w urzedzie stanu cywilnego. Oczywiscie odplatnie. Prosze odezwij sie do mnie koniecznie. Pozdrawiam Teresa
  • Droga Pani Tereso

Z przyjemnoscia bym zagral dla pary mlodej ale niestety dzis dopiero wrocilem do UK a w polsce bede dopiero za okolo 6 tygodni,ale na tym forum sa tez inni dudziare( z Gdanska) ktorzy moga upiekszyc ceremonie i pieknie zagrac dla mlodych.
    BARDZO ZALUJE ze nie moge Pani pomoc.

Pozdrawiam
    Mariusz Klein
  • Witam,
    również poszukuję dudziarza na ślub w trójmieście na 17go września 2011, czy możecie kogoś polecić i podać namiar?

Będę zobowiązany
    Rafał
  • czytajcie ludzie forum!!! błagam!!! tu nawet nie trzeba historii przeglądać bo jest w bieżących tematach
  • Witam Panie Rafale
    Powinienem byc dostepny we Wrzesniu,wiec jezeli poda mi Pan wiecej detali Jak Pan chce by to wygladalo i gdzie to jest dokladnie to moge byc w stanie pomoc gdyz wracam do Polski pod koniec czerwca lub poczatek lipca.

Pozdrawiam
  • Witam, poszukuje kobziarza do zagrania podczas ceremonii slubu cywilnego w Gdansku 17.06.2016. Czy ktorys z panow bylby zainteresowany? Bardzo prosze o kontakt. Magda
  • Pani Magdo... o kobziarza będzie tutaj bardzo ciężko ;)