Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się przy pomocy Google Zaloguj się przy pomocy OpenID

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Archiwa Forum Dudziarskiego

Archiwum 2002-2004

Archiwum 2005-2008

Nauka grania na dudach w Szczecinie

• Hej,

Preferuję naukę na żywo niż z internetowych poradników dlatego szukam informacji na temat szkół, kursów gry na dudach itp itd odbywających się w Szczecinie. Jeśli ktoś z drogich forumowiczów posiada jakieś informacje w tym temacie, proszę o info.

pozdrawiam
    Arrandion
  • Witaj,

myślę, że powinieneś się zwrócić do Dariusza Dżamana, jego profil jest w dudziarskiej wiki pod tym linkiem:
    http://www.dudziarz.e12.pl/wiki/index.php?title=Dudziarze_w_Polsce

Pozdrawiam
    Snori
  • Tak jak pisze Snorri możesz się za mną skontaktować na maila.
    Kursów co prawda nie urządzam ale chętnie pomogą jak tylko wygospodaruję jakiś czas - niestety praca na etacie plus spora rodzina i praktyka gry pozostawia bardzo niewiele wolnego czasu.
  • Hej, dzięki za odzew! Napisałem PW do Hitmana :-)

P.S Snori, na zdjęciu wyglądasz znajomo, czy nie grałeś kiedyś w zespole Slante! ?
  • Ano grałem, a nawet byłem na tyle bezczelny, że śpiewałem.
    Gdzie się spotkaliśmy?

Pozdrawiam
    Pawel
  • LOL,

Pracowaliśmy razem w Sagrze :D Ja jako wdrożeniowiec w szczecińskim oddziale :-)

Pozdrawiam,
    Adam (ale nie ten co psuł serwery :D)
  • Ale jaja. Słuchaj, Adam, napisz proszę do mnie na priva ( adres: pawel.dziemski@gmail.com ) i podaj swój numer telefonu komórkowego, to pogadamy.
    Pozdrawiam
    Snori
  • witam Panów

jestem mamą Filipa, czternastolatka w drugiej klasie gimnazjum... Mój syn fascynuje się grą na dudach... mówi, że jak ich słucha " to ma ciary...". Jestem ze Szczecina, konwersację mieliście Panowie lata temu... Może jednak jest jakaś szansa na kontakt... Dudy to w Szczecinie chyba dość mało znany temat... sama gram w szczecińskiej baterii sambowej, syn był przeze mnie siłą rzeczy zabierany na próby, ale to chyba nie jego klimat... ;)
    liczę na jakiś odzew. pozdrawiam
    Asia