Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się przy pomocy Google Zaloguj się przy pomocy OpenID

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Archiwa Forum Dudziarskiego

Archiwum 2002-2004

Archiwum 2005-2008

Practice Chanter do GHB-kupię

• Witam ;).
    Ma ktoś może Practice Chanter na sprzedaż? Chętnie odkupię, ponieważ jakoś czuję lęk przed zamawianiem czegoś z zagranicy...
  • ależ jaka to zagranica? W bagpipes galore (http://www.bagpipe.co.uk/) płacisz kartą i przesyłkę dostajesz czasem szybciej niż z polskiego sklepu internetowego
  • Nie ma się czego bać przy zamawianiu czegoś spoza Polski. Czasy gdy zamawiało się na allegro telefon a przychodziła cegła dawno temu minęły ;) Dzięki PayPal'owi zakupy są w 100% bezpieczne- nigdy nie słyszałem by ktoś dostał coś czego nie zamawiał/ w ogóle nie dostał przesyłki i nie odzyskał pieniędzy. Bagpipes Galore jest zdecydowanie zaufanym sklepem ( słyszałem nawet że tam kilku Polaków pracuje), ceny są w porządku, wielu użytkowników tego forum albo miało styczność z tymi practice chanterami albo nawet na nich grało i je ma i w związku z tym może potwierdzić że są w porządku :). Ja sam miałem właśnie tego małego practice chantera. Ewentualnie możesz się pokusić by kupić tego w rozmiarze chantera do dud, ale jest to jedynie opcja