Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się przy pomocy Google Zaloguj się przy pomocy OpenID

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Archiwa Forum Dudziarskiego

Archiwum 2002-2004

Archiwum 2005-2008

Pomożecie? Pomożemy!

• Wyjątkowo pozwalam sobie na nieco prywaty:
    Córka naszego forumowego kolegi, Arturro
    , Kasia Szwarc, uzdolniona flecistka, walczy o stypendium, część punktów w ocenie jest przyznawana za głosy publiczności. Pomożemy? Należy wejść na
    http://www.uski.edu.pl/index.php?page=ankieta
    w wyszukiwarce wpisać nazwisko i Gorzów, i głosować, najlepiej z kilku komputerów ;)

• Pomogliśmy :)
  • Dzięki Panowie w imieniu Kasi! :)
  • Można też głosować z telefonu - tylko trzeba wyłączyć WiFi, bo rozpoznaje ip z którego wcześniej się głosowało np. z komputera. Mi się udało trzema urządzeniami z różnych sieci zrobić 5 głosów :)
  • Zagłosowałem, trzymam kciuki :)
  • Zagłosowałem z trzech komp
    :D
  • Artur, daj znać jakie wyniki jak już będą ...
  • Spoko - głosowanie do końca listopada, generalnie niby to kapituła wybiera na podstawie przesłanych papierów i osiągnięć, a głosy mają decydować wtedy kiedy oni będą mieli "równych" zawodników ;)

A z tymi głosami to jest tak, że ja np. nie mogę ze swojego telefonu głosować kolejny raz nawet jak się "zresetuję"... potem czasem "wskoczy", że mogę... kto ma czas, zasoby i wiedzę to może napukać głosów, że hej ;) ale trudno :)

W każdym razie bardzo dziękuję w imieniu Kasiu już za wczasu każdemu kto się zaangażował w głosowanie! :)