Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się przy pomocy Google Zaloguj się przy pomocy OpenID

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Archiwa Forum Dudziarskiego

Archiwum 2002-2004

Archiwum 2005-2008

Gdzie mogę kupić dudy szkockie tanio, nie Pakistany?

• Jestem muzykiem, generalnie gram na trąbce i fletach prostych o od dłuższego czasu napalam się na dudy tylko że jest problem z zakupem bo coś co znalazłem w sklepach muzycznych to pakistany za 400 zł których nie chce bo poczytałem trochę..
    Może macie namiary gdzie bym mógł kupić miarowo tanie na początek żeby się podszkolić i sobie pograć??
    Znalazłem takie w necie za 1500 zł Dudy Bb w blackwood, czy te warto by było???

Opis:

Nowe dudy GHB w Bb. Pięknie wykonane z wysokiej jakości czarnego drewna - grenadill/blackwood.Nie jest to pomalowany na czarny kolor rosewood!!! Stalowe, grawerowane obręcze. Stroiki do dronów - plastikowe 3 sztuki, stroiki do chantera - drewniane 3 sztuki. Worek z tworzywa sztucznego - bardzo wytrzymały i szczelny. Koszulka w kratę /możliwość zamówienia koszulki z czarnego lub zielonego aksamitu/. Chanter wystrajany w T&S. Instrument gotowy do grania. Uwaga!!!! Ten instrument można kupić w opcji ze stroikami do dronów firmy Ezeedrone.

image

Uploaded with ImageShack.us

image

image

image

• A co powiecie o tych dudach???
    Może mi ktoś w końcu cośnapisze i doradzi...

http://allegro.pl/item1183335312_2010_armia_styl_szkockie_wzgorza_dudy_dostawa_0zl.html

Pozdrawiam
  • Odpuść. To są właśnie pakistany. Niestety myślę , że za 1500 PLN będzie ci bardzo ciężko kupić grające dudy.
    Tomek
  • Przepraszam, spojrzałem na te powyżej. Ta oferta jest dość podejrzana moim zdaniem, inne dudy są w ofercie, inne na zdjęciu trzyma ten pan w okularach, a jeszcze inne ma ten pan w pełnym stroju.
    Myślę że to niemożliwe kupić takie dudy jak na zdjęciach za tą cenę.
    Tomek
  • to jest jedna wielkoa porazka!!!!!!!!!!!!!! 2razy odsylalem do sklepu raz to powietrze uciekalo drugi raz przebierka byla peknieta a teraz jest masakra bo predzej pluca wypluje a nie zagram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM SAM SIE PRZEKONALEM;( POZDRAWIAM
  • Niema czegoś takiego jak tanie dudy szkockie.African blackwood jest drogi.Trzeba go sezonować miesiące,dopiero wtedy można obrabiać te kawałki jakie nie pękły.Trudno sie tez obrabia to kruche drewno.Kto to potrafi i dysponuje odsezonowanym african blackwood czy grenadill ceni swoja prace.Wszystko inne to pomalowane drewno czy african blackwood nie odsezonowany a co za tym idzie bedzie pękał po krótkim czasie i krzywił się.Skapy płaci dwa razy jak sie mówi.Mozna upolowac dobre uzywane dudy na e.bay za jakies 1600 juz jak sie pilnuje tego co tam się dzieje.Ja kupiłem stare R.G.Lawrie za 1300zł i R.T.Shepherd za 1600 zł.Najwiecej jest tam dud Hardie i Henderson uzywanych,takie 30 letnie mozna spokojnie za 2000-2500 kupić.I trzymał bym sie z dala od wszystkiego z pakistanu